تبلیغات
راز سینما - آغاز فعالیت سامانه ثبت نام اهالی رسانه برای حضور در جشنواره فیلم فجر
فجرمشاور دبیر و مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر از آغاز فعالیت سامانه ثبت نام اهالی رسانه برای حضور در برج میلاد خبر داد و گفت: اهالی رسانه برای ثبت درخواست صدور كار جشنواره از روز یکشنبه به سایت جدید جشنواره مراجعه و ثبت نام كنند.
به گزارش ارتباطات و روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، سید صادق موسوی افزود: با راه اندازی سایت جدید جشنواره فیلم فجر، سامانه ثبت درخواست اهالی رسانه از یکشنبه 6 دی در این سایت فعال شده و خبرنگارانی که متقاضی حضور در برج میلاد به عنوان كاخ جشنواره هستند می توانند با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس http://fajrfilmfestival.ir/ ثبت درخواست كنند. 

وی با اشاره به سهمیه اعلام شده به رسانه ها از طریق روابط عمومی برای دریافت كارت جشنواره تاکید کرد: درخواست های ارائه شده از طریق سامانه اینترنتی كارت جشنواره مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تقاضا داریم بر اساس سهمیه های اعلام شده، ثبت نام در سامانه انجام شود.

مشاور دبیر و مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه مهلت ثبت نام در سامانه صدور كارت جشنواره تا پایان روز یکشنبه 13 دی خواهد بود عنوان كرد: از اهالی رسانه می خواهیم در فرصت مقرر به سامانه یاد شده مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند و در هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره، ستاد برگزاری را یاری كنند. 
موسوی تاكید كرد: اهالی رسانه در زمان ثبت نام می بایست اطلاعات مورد نیاز از جمله كد ملی، عكس پرسنلی و معرفی نامه رسانه خود را تكمیل كنند. 

تاریخ : جمعه 4 دی 1394 | 10:26 ب.ظ | نویسنده : راز موزیک | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • زمین شناسی