تبلیغات
راز سینما - همراه با جشنواره فجر: معرفی «خشم و هیاهو» ساخته هومن سیدی با بازی نوید محمدزاده، طناز طباطبایی و رعنا آزادی ور/ داستانی شبیه به یک پرونده قتل جنجالی + تصاویر
فیلم سینمایی «خشم و هیاهو» ساخته هومن سیدی است که به دفتر جشنواره رسیده و احتمالا در جشنواره فیلم فجر حضور خواهد داشت.
«خشم و هیاهو» ساخته جدید هومن سیدی پس از فیلمهای «آفریقا»، «سیزده» و «اعترافات ذهن خطرناک من» در مقام کارگردان است که تمامی مراحل فنی را به طور کامل طی کرده و نسخه آن تحویل دبیرخانه جشنواره فجر شده است.بازیگران:

طناز طباطبایی، نوید محمدزاده، سعید چنگیزیان، بهناز جعفری، رضا بهبودی، رعنا آزادی ور، بهزاد عمرانی

خلاصه داستان:

زندگی به من آموخت که هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست! (گفته می شود داستان این فیلم شبیه به ماجرای قتل همسر ناصر محمدخانی فوتبالیست مشهور ایران است)سایر عوامل:

تهیه کننده: سعید سعدی/ نویسنده: هومن سیدی/ مدیر فیلمبرداری: پیمان شادمانفر/ تدوین: هومن سیدی، مهدی سعدی/ موسیقی: کارن همایونفر/ مدیر تولید: کامران حجازی/ طراح گریم: بابک اسکندری/ طراح صحنه: محسن نصراللهی/ طراح لباس: رعنا امینی/ صدابردار: حسین بشاش/ دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: زینب نصراللهی/ عکاس: محمد بدرلو نکات جذاب: 

موضوع حساس و جنجالی فیلم
، مثلث کنجکاوی برانگیز طناز طباطبایی، نوید محمدزاده و رعنا آزادی ور، آهنگسازی کارن همایونفر

یادداشت:


هومن سیدی با ساخت سه فیلم اولش خیلی زود توانست سلیقه خود را در سینما پیدا کند و در راه تکامل سینمای دلخواهش خودش قدم بردارد. هر سه فیلم قبلی او یعنی 
«آفریقا»، «سیزده» و «اعترافات ذهن خطرناک من» مخالفان و مدافعان خاص خود را داشتند اما نکته ای که واضح بود این بود که هومن سیدی کارگردانی دغدغه مند در سینما به شمار می آید.فیلم چهارم او «خشم و هیاهو» به نسبت سه فیلم قبلی او فیلم اجتماعی داستانگوتر به نظر می آید و احتمالا از روایت غیر متعارف فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» در فرم و قصه در این فیلم خبری نخواهد بود.

داستان پر حاشیه فیلم «خشو هیاهو» از همان روزهای اول فیلمبرداری خبرساز شد تا جاییکه چند رسانه داستان فیلم را بسیار شبیه به پرونده ماجرای قتل همسر ناصر محمدخانی دانستند. در ابتدا قرار بود شخصیت اصلی این فیلم با بازی نوید محمدزاده یک فوتبالیست و یا یک بازیگر باشد اما پروانه ساخت فیلم با هیچیک از این دو حالت صادر نشد و بالاجبار هومن سیدی شخصیت اول قصه اش را در قامت یک خواننده قرار داد و از آنجایی که از صدور پروانه ساخت مطمئن بود فیلمبرداری را نیز زودتر آغاز کرد.ظاهرا نوید محمدزاده و رعنا آزادی ور نقش یک زن و شوهر را ایفا می کنند و طناز طباطبایی دختری است که وارد زندگی آنها شده است.

امیدها برای ایفای یک نقش متفاوت از نوید محمدزاده در این فیلم هم بسیار بالا است و شاید او بتواند با حضور در دو فیلم «لانتوری» و «خشم و هیاهو» درلیست  بهترین بازیگران نقش اول امسال قرار بگیرد.همچنین آهنگسازی این فیلم هم بر عهده کارن همایونفر بوده و شاید یکی از کارهای درخشان او در این فیلم شکل بگیرد.

«خشو هیاهو» زودتر از خیلی از فیلمهای امسال مراحل فیلمبرداری و پس از تولید را گذرانده و آماده نمایش شده است. حالا باید منتظر ماند و دید آیا هیات انتخاب «خشم و هیاهو» را می پسندد و آن را در لیست فیلمهای جشنواره 34 قرار می دهد یا خیر.
                  

                  


تاریخ : چهارشنبه 9 دی 1394 | 06:43 ب.ظ | نویسنده : راز موزیک | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • زمین شناسی